• Çalışma Saatlerimiz : P.tesi - C.tesi: 08:00 - 19:00
 • Mantolama

  Doğalgaz Faturalarınız Azalsın!

  Bir binanın ne kadar konforlu olduğu, fiyatını etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Zamanımızda bina fiyatlarını en çok etkileyen faktörlerden bir tanesi, evin ne kadar konforlu olduğudur. Konforu sağlayan unsurlardan bir tanesi, belki de en önemlisi binanın ısı yalıtım direnci ve enerji tasarrufu olarak kabul edilmektedir. Isı yalıtımının binaya kazandırdığı birçok avantajı ve katma değer vardır.

  Isı yalıtımın düzgün yapıldığı yapılarda faturanız gözle görülür şekilde azaldığını farkedersiniz. Isı yalıtımı sıcaklığı içeride tutar ve kombi ve klimalarınızın daha düşük ayarda kontrollü çalışmasını sağlar.

  Devamını Oku

  Yapınızı Koruma Altına Alın

  Yapılarda ısı kayıplarının büyük bölümü dış cephelerde meydana gelmektedir. Bu nedenle binanın içeriden olduğu kadar dışarıdan da yalıtılması ve enerji kayıplarına karşı korunması büyük önem taşımaktadır.

  Yapı genelinde elde edilen enerji verimliliği, işletme giderlerini bina ömrü boyunca düşürürken bina değerini artırmakta ve aynı zamanda bina sakinlerine de konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Bu sebeple yalıtım seviyesinin artması, yaşam alanlarımızın daha enerji verimli, sürdürülebilir ve fonksiyonel olmasını sağlar.

  Dış cephe mantolama sistemleri, yapı dış duvarlarını çepeçevre sararak ısı köprülerinin oluşumunu engeller ve enerji kayıplarının önlenmesinde büyük rol oynar. Yapıların, maliyet avantajı açısından en ısı verimli şekilde oluşturulabilmesi fırsatı, tasarım ve inşaat aşamasında ortaya çıkmaktadır.

  Devamını Oku