• Çalışma Saatlerimiz : P.tesi - C.tesi: 08:00 - 19:00
 • Hakkımızda

  Firmamız

  Kuruluşu itibari ile sahip olduğu tecrübe ve bilgiyi birleştirip hizmet sektöründe en doğru çözümlerle yerini almıştır. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için en iyi çözüm ortakları ile ilerlemektedir.

  Dış cephe, ısı ve ses yalıtımı, çatı, izolasyon işlemleri, parke, laminant, sistre, alçı, boya, kartonpiyer işleri, elektrik ve aydınlatma işlemleri, mekanik tesisat hizmetleri ve türevleri olarak birçok alanda hizmet vermekte olan GREEN CITY YAPI DEKORASYON, çalışmalarına, ilerleyen mühendislik ve teknoloji ürünleri ışığında eklemeler yapmaya devam edecektir.

  İşin planlanması, iş bitirme süresinin belirlenmesi, malzeme dağılımı, uygulama ve sonuçlandırılması görevlerini üstlenen birimlerimizin yanında; proje tasarım ekibi tarafından sizin için dijital ortamlarda çizilen odanızı, banyonuzu, çalışma ofisinizi, mutfağınızı, öncesi ve sonrası şeklinde görme şansı, yine firmamız tarafından sunulmaktadır.

  Misyonumuz

  Değişimlere sürekli ayak uydurarak, zamanında iş teslimi ve müşteri memnuniyetini sağlayarak güvenilir hizmet sunarken sektörde kalıcı olmayı ve büyümeyi hedeflemek.

  Vizyonumuz

  Mimari kimliği olan, temeli insana ve doğaya saygılı, yenilikçi, kaliteli ve güvenilir eserler oluşturarak müşterilerimizin ilk tercihi olmak.