• Çalışma Saatlerimiz : P.tesi - C.tesi: 08:00 - 19:00
 • Dekorasyon

  İç Dekorasyon

  Dekore etme işi bir binanın içini yada dışını süsleme daha şık ve zevkinize uygun hale getirme işleminin tamamına demek de mümkündür.

  Mimari de bir mekanı oluştururken odaların, salonların cami ve sarayların göz alıcı ve  zevkli bir biçimde süslenmesi de dekorasyon konusunun sınırları içine girer.

  Bir mekanın  dışını  süsleme,değiştirme,koruma  daha çok mimarlıkla ilgilidir.İç dekorasyon ise ev içlerinin döşenmesi,duvar renginin mobilya veya diğer yüzeylerle bir bütün olarak ele alınması iç mimariyi kapsar.Bakıldığında göze hoş görünmesi ve bütünlük içinde olması iç dekorasyonda en önemli unsurlardan biridir.Ayrıca yapıyla uyumlu olmasına da dikkat edilmelidir.

  Dış Cephe Dekorasyon

  Dekorasyonun taşıdığı estetik ve görsellik hayatımızda büyük bir etki yaratmakta hem sektörel hem de yaşamsal olarak güzel sonuçlar doğurmakta ve zevkli tasarımlarla hayatımızı renklendirme de önemli bir yeri bulunmaktadır. Dekorasyon yaşanılan ortamı olduğundan çok farklı göstermenin yanı sıra, insanlar üzerinde farklı hisler ve düşünceler uyandırmada da etkilidir. Bu bakımdan evlerimizi ve iş yerlerimizi dekore ederken en uygun tasarımı seçmeli ve uygulamalıyız.Bir nevi yaşadığımız yada bulunduğumuz ortama imza atmak gibidir.