• Çalışma Saatlerimiz : P.tesi - C.tesi: 08:00 - 19:00
 • Ses Yalıtımı

  SES YALITIMI

  İstenmeyen ve rahatsızlık hissi uyandıran seslerin tümüne  gürültü denir. Bu gürültüleri ses yalıtımı yaptırarak ortadan kaldırmak mümkündür. Yaşadığımız mekanları istenmeyen seslerden yalıtarak gürültünün sağlığımız üzerindeki  zararlı etkilerinden korunmak, gürültülü alanlardan çevreye yayılan sesi azaltmak ve sinema, kayıt stüdyosu gibi mekanlarda uygun kullanım koşulları oluşturmak amacı ile yapılan uygulamalar ses yalıtımı dır.

  Yapınızı planlarken ses yalıtımını da dikkate alarak ; yalıtım özelliği bulunan doğru malzemeler ile uygulama yaptırmayı  dikkate almak rahatlığımız ve tasarruf için çok önemlidir.Kullanılan ses yalıtım malzemeleri ile yan duvarlardan, ön cephe duvarından, alt kat veya üst katlardan gelen seslerin geçişini engelleyebilirsiniz.

  Komşunuz Kabusunuz Olmasın!

  Genellikle dairelerin   ortak duvarların da ses yalıtımı, duvarlar arası geçiş yapan rahatsız edici seslerin kesilmesi amacıyla yapılmaktadır. Komşu duvarınızdan sizin dairenize geçen seslerin kesilmesini istiyorsanız bu durumda ses yalıtım uygulaması yapılması gerekli olacaktır.

  Akustik Ses Yalıtımı

  Akustik ses yalıtımı, akustik veya sesin kalitesinin önemli olduğu yerlerde ses sorunlarını ortadan kaldırmak ve kaliteli ses almak adına yapılan uygulamalardır.