• Çalışma Saatlerimiz : P.tesi - C.tesi: 08:00 - 19:00
 • Mantolama

  Dış Etkenlerden Korunun

  Mantolama,zorlu dış etkenlere karşı  dışarıdaki ısıyı içeriye sokmadan, içerideki ısıyı korumak amacı ile yapının yüksek performans göstermesini  sağlamak için   bir nevi manto içine alınması yani ısı yalıtım malzemeleri ile binanın dış yüzeyine yapılan ısı yalıtımı dır.

  Enerji Tasarrufu Sağlar

  Mantolama binayı dış etkenlerden korurken sadece kışın içerideki sıcak havanın dışarı çıkması anlamında değildir. Aynı zamanda yaz aylarında da içerideki soğuk havanın dışarı çıkmasına engel olur ve iç kısımların ısı kaybını azaltır. Binanın içinde ki nemi dengeleyerek uzun yıllar rahat ermenizi ve binanızın ömrünü uzatmaya fayda sağlar.Mantolama dediğimiz sistem günümüzün en yaygın ısı yalıtım sistemidir.

  Dış cephe mantolaması iyi olan bir yapıda ısıtma ve soğutma için kullanılan enerjinin daha az kullanılması ve ısıtma ve soğutma sistemleriniz den kaynaklanan giderlerin daha ekonomik rakamlara indirilmesine de yarar.Kışın daha az yakıt kullanılmasına ve hava kirililiğinin de azalmasına fayda sağlar. Yapıların cephelerinde ısı ve nem iletimi azalacağından binaların ömrü uzar.

  Yapınızın Ömrünü Uzatır

  Yapınızın ömrü ve sizin yaşam alanınızın sağlığı açısından günümüz yapı sektörünün en geçerli çözümü olan dış mantolamanın avantajlarından sonuna kadar faydalanmanız yine sizin elinizdedir.