• Çalışma Saatlerimiz : P.tesi - C.tesi: 08:00 - 19:00
 • Isı Yalıtımı

  ISI YALITIMI

  Günümüzde artık vazgeçilmez hale gelen ısı yalıtımı, sıcak ya da soğuk havanın ısı köprüleri aracılığı ile evlerin ve işyerlerinin içerisine girmesini ya da çıkmasını engellemek adına yapılan işlemlerdir.

  Isı yalıtımı olmayan yapılarda ısıtmayı yada soğutmayı sağlayan elektrik kullanımı ile çalışan cihazların masraflarınıda arttırmaktadır. Tüketilen toplam enerjinin 1/3 kadar oranının konutlar için sarf edildiği düşünüldüğünde ısı yalıtımı artık bir ihtiyaç durumuna gelmiş bulunmaktadır.

  Yalıtımın enerji tasarrufunun yanısıra, sağlıklı bir yaşam sürmek, konutların ömrünü uzatmak, değerini arttırmak, arzu edilen konfor şartlarını sağlamak, çevre kirliliğini azaltmak ve sağlıklı bir çevre oluşturmak için hayata geçirilmesini tavsiye ettiğimiz gereken bir uygulamadır.

  ISI YALITIMI FAYDALARI

  Isı yalıtım uygulaması ile yazın sıcağı kışın ise soğuğu yapınıza geçirmeyerek 4 mevsim kusursuz performans için kalıcı çözümlerden faydalanabilirsiniz.

  Doğru yalıtım uygulaması ile soğutma ve ısıtma giderleriniz %40 -60 oranında tasarruf sağlar.

  Rutubeti yapılarınızdan uzak tutar. Isı yalıtım uygulamaları ile evinizi küf ve nemden uzak tutarak sağlıklı ve rahat yuvanızın tadını çıkarın.

  Isı yalıtım uygulaması ile konutlarınızda sağlayacağınız konforun yanısıra olumsuz dış etkenlerden koruyarak bakım, onarım vb. masrafınızı azaltırsınız.

  Isı yalıtım uygulamaları Türkiye ve Avrupa Standartlarına uygun ve ekolojik dengeyi korumaya yardımcı bir sistemdir. Kömür ya da doğalgaz gibi fosil yakıtların tüketiminin azaltılmasını sağlar.

  Dış cephe ısı yalıtımı ile zararlı emisyonların etkisinin azalmasına yardımcı olabilir ve gelecek nesillere daha sağlıklı bir dünya bırakılmasını sağlayabilirsiniz.