• Çalışma Saatlerimiz : P.tesi - C.tesi: 08:00 - 19:00
 • Çatı Kaplama

  Çatı Kaplama ve Faydaları

  Binaların veya genel adıyla yapıların kar, yağmur gibi dış etkenlerden korunması, ısı yalıtımının sağlanması amacı ile yapılan uygulamalara çatı kaplama olarak adlandırılır.

  Kaliteli kullanılan çatı kaplama malzemeleri, binanın ömrünü uzatır ve yaşam alanlarının daha sağlıklı olmasını sağlar. Eskiden uygulanan kiremit çatı uygulamaları artık günümüzde kiremit çatılara alternatif birçok seçenek gelişen teknoloji sayesinde çeşitlilik sağlamıştır.

  Yeni nesil malzemeler, artık binayı dış etkenlerden korurken aynı zamanda binanın ısı yalıtımına da katkı sağlamaktadır. Bu sayede gerek enerji masraflarınızı azaltmanızı gerek ise sağlıklı bir yaşamsal ortamı sağlamaktadır.

  Doğru Malzeme, Doğru Planlama

  Herşeyden önemlisi yapınızın çatı kaplamasını yaptırırken doğru malzeme seçimi ile doğru planlandığında yapınız için doğru adımı seçmiş olursunuz. Çatı kaplama yaptırken doğru malzemeler ile en uygun fiyat seçeneklerini öğrenmek için bizi arayın.

  Masraflarınızı Azaltın!

  Günümüzde bir çok yapının genel sorunu, iyi planlanmayan yapıların çatı sistemleri her alanda masraflarınızı çoğaltır ve sağlıksız bir yaşam alanı oluşturur. Bu sebep ile çatı kaplama işlemlerinizin doğru yapılması çok önemlidir. Size bir çok açıdan fayda sağlayacağı gibi  en önemlisi sağlıklı bir yaşam alanı oluşturulmasını sağlar.