• Çalışma Saatlerimiz : P.tesi - C.tesi: 08:00 - 19:00
 • Ses Yalıtımı

  SES YALITIMI

  İstenmeyen ve rahatsızlık hissi uyandıran seslere gürültü denir. Bu gürültüleri ses yalıtımı ile engellemek mümkündür. Yaşam alanınızı istenmeyen seslerden yalıtarak gürültünün zararlı etkilerinden korunmak, gürültülü alanlardan çevreye yayılan sesi azaltmak ve sinema, kayıt stüdyosu gibi mekanlarda uygun kullanım koşulları oluşturmak amacı ile yapılan uygulamadır.

  Yapınızı planlarken ses yalıtımı kesinlikle dikkate alınmalıdır. Ayrıca yapıların duvar, döşeme, tavan, cam ve doğrama gibi uygulamalarında ses yalıtım özelliği yüksek olan malzemeler tarafından seçilmelidir. Ses yalıtım malzemesi kullanılarak yan duvarlardan, ön cephe duvarından, alt kat veya üst katlardan gelen seslerin geçişini engeller.

  Komşunuz Kabusunuz Olmasın!

  Dairelerde  ortak duvarlarda ses yalıtımı, duvarlar arası geçiş yapan rahatsız edici seslerin kesilmesi amacıyla yapılmaktadır. Komşu duvarınızdan sizin dairenize geçen seslerin kesilmesini istiyorsanız bu durumda ses yalıtım uygulaması yapılması gerekli olacaktır.

  Akustik Ses Yalıtımı

  Akustik ses yalıtımı, akustik veya sesin kalitesinin önemli olduğu yerlerde ses sorunlarını ortadan kaldırmak ve kaliteli ses almak adına yapılan uygulamalardır.